Echipa BursaTransport la Sofia

Utilizare |  10-May-2022

Aflati in vizita la echipa noastra din Bulgaria, unde BursaTransport este cunoscuta sub numele 123cargo, aflam ca multi transportatori bulgari se plang de lipsa de atentie din partea postatorilor de marfa romani: nu li se raspunde la mailuri sau la apeluri telefonice.

 

Incercam sa intelegem motivul dificultatii comunicarii transfrontaliere si, daca ne sta in putinta, sa il demontam.

 

De aceea, va reamintim ca aveti in BursaTransport la dispozitie instant comunicatorul CHAT, special conceput pentru usurarea comunicarii:

 

  • Are traducere automata: bulgarul scrie in bulgareste, romanului ii vine mesajul in romaneste
  • In loc de email sau telefon, CHAT-ul este “la dispozitie”, chiar in pagina BurseiTransport
  • De cateva zile aveti la dispozitie CAUTARE pe conversatiile CHAT

 

Va reamintim, desi nu este necesar, ca societatile bulgaresti inscrise in BursaTransport sunt la fel de sigure ca si societatile romanesti. Si ca echipa noastra constituita din nativi bulgari va sta la dispozitie pentru orice probleme legate de tranzactii transfrontaliere. Datele de contact le gasiti in pagina Persoane de contact, tab-ul Bulgaria.

 

Admin. BursaTransport

Echipa BursaTransport la Sofia
Formular asistenta